Puudusteadvuse Tervendamise Meditatsioon

Back To Shop

Puudusteadvuse Tervendamise Meditatsioon

7,00 

Me tihti elame puudusteadvuses. Tundes, et meil pole piisavalt raha, resursse või väärtust (madal enesehinnang), et elada seda elu mida me soovime. Vahel võib olla ka nii, et tegelikult on need kõik ressursid sul olemas, kuid siiski ei luba sa endal elu nautida või kardad vastu võtta otsuseid, kuna hoiad kümne küünega kinni mingisugusest ideest, mõttest, uskumusest- mis pole päriselt tõsi.

See meditatsioon viib sind sisemisele rännakule, et lahustada see puudusteadvus sinu sees ja asendada see küllusliku ja toetava uue uskumusega. See on juhendatud meditatsioon ja .mp3 faili saab kohe pärast tasumist alla laadida. Meditatsiooni pikkus on 10 minutit.

Siit on sul võimalik kuulata 1min antud meditatsioonist.

Kirjeldus

Puudusteadvuse Tervendamise Meditatsiooni Mmuusika on 7Hz teeta sagedusel. Muusika on toetav kuna see on sagedus, mis võib tuua muutusi; see märgib uute alguste algust elus. Selles sageduses toimub intensiivne õppimine ja mälu salvestusvõime kasv.

Selle muusika sageduse eelised
• Eemaldab negatiivse energia kehast.
• Eemaldab negatiivsed mõtted ja käitumismustrid.
• Hõlbustab muutusi sinus ja teistes.
• Kasutatakse Sakraaltšakra tasakaalustamiseks. Siin asub ka sinu “raha tšakra”

Meil on palju negativseid uskumusi, mis kahandavad meie väge ja piiravad meie tegutsemis- ja saavutamisvõimet. Negatiivsed uskumused võivad reaalsust täiesti õigesti peegeldada – sul tõepoolest ei pruugi olla seda ressurssi, mida eesmärgile jõudmiseks on vaja. Kurb on aga see, et negatiivsed uskumused aitavad seda kurba reaalsust jätkuvalt luua.

Negatiivsed uskumused toetuvad sageli minevikukogemustele. Kõik uskumused on kuskilt alguse saanud. Eluolukorrad ja inimesed, kellega kokku puutume, panevad meid proovile ja neis olukordades õpime midagi endast ja elust. Minevikuolukorras tegi inimene elu ja/või iseenda kohta otsuse, mis tollel hetkel ja tolles olukorras oligi õdige. Inimene on aga sellesse otsustusse kinni jäänud ning sellest on saanud uskumus, mida inimene ise ehk enam ei mäletagi. Uskumused panevad paika meie saavutuste piirid, aga neid piire on võimalik laiendada sinu uskumusi muutes.

 

Kuula meditatsiooni vajaduspõhiselt. Meditatsiooni võib kuulata korduvalt või siis, kui tunned et puudusteadvus taas teadvusesse tikub. See tähendab, et uus toetav uskumus, pole veel täielikult integreeritud ja keha poolt omaks võetud.  Kui tunned, et sinu mõtted hakkavad sinu vabadust piirama, kuula meditatsiooni uuesti. Lase lahti negatiivsest ja võta omaks positiivne.

 

Fail on mõeldud vaid isiklikuks kasutuseks. Palun olge teadlik, et antud faili sisu ei tohi jagada ega edastada kolmandatele isikutele ilma eelneva kirjaliku loata. See fail sisaldab autoriõigusega kaitstud materjale, mille jagamine võib kaasa tuua õiguslike tagajärgi. Kui teil on huvi selle faili sisu jagamiseks või kasutamiseks, palun võtke minuga ühendust. Tänan mõistva suhtumise eest.

(Visited 5 times, 1 visits today)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puudusteadvuse Tervendamise Meditatsioon”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…